...jest pustyStrona głównaRegulamin i Polityka Prywatności
Bateria umywalkowa JOKER 08
397,00 zł 277,00 zł
Bateria wannowa GALIA 03
265,00 zł 165,00 zł
Bateria umywalkowa SAFONA 01
365,50 zł 196,00 zł
Bateria wannowa SELENA 10
225,00 zł 134,00 zł
Bateria kuchenna BOSTON 05
260,00 zł 169,00 zł
Bateria natryskowa VICTORIAN 3
139,00 zł 99,00 zł
Bateria wannowa BOSTON 03
240,50 zł 202,00 zł
Bateria wannowa JOKER 23
371,00 zł 290,00 zł
Bateria umywalkowa LUXOR 1
300,00 zł 236,00 zł
Szybki kontakt

mail: sklep@abcdladomu.com.pl
telefon: +48-75-713-08-52
poniedziałek - piątek godz. 9-17

Konto do wpłat: 

06114020040000340275032501

  e-Płatności
  Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

  Regulamin i Polityka Prywatności

  Regulamin sklepu ABC DLA DOMU

  Sklep internetowy ABC DLA DOMU, dostępny pod adresem www.abcdladomu.com.pl, prowadzony jest przez firmę GO-JA Bożena Jankowska, wpisaną przez CEIDG prowadzoną przez Ministra Rozwoju do ewidencji działalności gospodarczej. Siedziba firmy 58-420 Okrzeszyn 49. Firma zarejestrowana jest pod numerem NIP: 899-199-01-88, Regon: 933045434

  Regulamin zakupów

  1. Sklep internetowy ABC DLA DOMU prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.abcdladomu.com.pl .

  2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie ABC DLA DOMU są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

  3. Wszystkie ceny podane w sklepie ABC DLA DOMU są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

  4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy paragon imienny lub fakturę VAT.

  5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

  6. Możliwe są następujące formy płatności:

  - Przelewem (e-przelewem płatności Dotpay.pl). Po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysyłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie naszej firmy przystępujemy do realizacji zamówienia.

  - Za pobraniem - gotówką przy odbiorze towaru.

  7. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, ABC DLA DOMU zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem (dotyczy do produktów wykonywanych pod indywidualne zamówienie).

  Przy niektórych towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

  Przesyłki są dostarczane firmami kurierskimi zazwyczaj w ciągu 1-2 dni. ABC DLA DOMU nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez przewoźników z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

  8. Produkty objęte są gwarancją producentów. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w umowie wystawionej przez gwaranta. Towar posiadający gwarancję należy wysłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu lub do najbliższego serwisu podanego w karcie gwarancyjnej. Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta na koszt gwaranta.

  9. Sklep ABC DLA DOMU jest odpowiedzialny wobec Klienta (dotyczy zakupów konsumenckich), jeżeli sprzedany produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia), gdzie wadą fizyczną jest niezgodność dostarczonych produktów z umową. Sklep odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem 2 lat od dnia wydania produktu Klientowi. Sklep ABC DLA DOMU nie jest odpowiedzialny z tytułu rękojmi w przypadku zakupów dokonywanych na działalność gospodarczą.

  10. W celu rozpatrzenia reklamacji przez Sklep ABC DLA DOMU Klient powinien dostarczyć reklamowany produkt lub produkty wraz z dowodem zakupu tego produktu (produktów) do Sklepu i opisem reklamacji. 

  11. Sklep ABC DLA DOMU w ciągu 14 dni kalendarzowych ustosunkuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania.

  12. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszty dostawy do klienta ponosi sklep ABC DLA DOMU lub gwarant.

  13. Gwarancja nie obowiązuje, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki od przewoźnika należy sprawdzić, czy opakowanie oraz zawartość nie uległa uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki, w przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania lub zawartości należy w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej z nami w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki (zawartości) przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

  14. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

  15. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane w witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

  16. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie ABC DLA DOMU. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

  17. W sprawach nieuregulowanych regulaminem zastosowanie mają postanowienia Kodeksu cywilnego i odpowiednich ustaw prawa polskiego, a także prawa Unii Europejskiej, w szczególności RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  18. Jako konsument możesz skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, możesz złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Podaj przy tym nasz adres poczty elektronicznej: sklep@abcdladomu.com.pl

   


  Prawo odstąpienia od umowy

  Mogą Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
  Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

  Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną) na adres GO-JA, Okrzeszyn 49, 58-420 Lubawka, adres e-mail sklep@abcdladomu.com.pl

  Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy dostępny pod adresem http://www.abcdladomu.com.pl/formularze/zwrot.pdf Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).
  Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

  Skutki odstąpienia od umowy

  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
  Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.

  Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres GO-JA, Okrzeszyn 49, 58-420 Lubawka (lub inny, podany przez nas adres [na terenie Rzeczpospolitej Polskiej] przy potwierdzeniu przyjęcia odstąpienia od umowy) niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

  Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów. 

  Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
  Przypominamy o odpowiednim zabezpieczeniu zwracanego towaru na czas przesyłki. Państwo ponosicie odpowiedzialność za ewentualne szkody wynikłe podczas transportu zwracanego towaru, w szczególności wynikające z nieprawidłowego zabezpieczenia towaru na czas transportu.

  Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku:

  - świadczenia usług, jeżeli zostały one w pełni wykonane za wyraźną zgodą Konsumenta;
  - umów, w których cena Towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którym Sprzedający nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
  - umów, w których przedmiotem świadczenia jest nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
  - umów, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
  - umów, w których przedmiotem jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
  - umów, w których przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
  - umów, w których przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi Sprzedający nie ma kontroli;
  - umów, w których Konsument wyraźnie żądał, aby Sprzedający do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji;
  - umów, w których przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
  - umów o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
  - umowy zawartej w drodze aukcji publicznej;
  - umów o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;
  - umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnienie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy.


  Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu cookies

  Sprzedawca zbiera automatycznie dane zawarte w plikach cookies podczas korzystania ze strony internetowej sklepu internetowego. Pliki cookies to dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika i odpowiednio wyświetlić stronę internetową dostosowaną do jego indywidualnych preferencji. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer. Włączenie mechanizmu Cookies jest niezbędne do korzystania ze sklepu oraz koszyka sklepu i panelu klienta, gdyż na jego podstawie działa mechanizm sesji. Sklep zapisuje informacje w plikach Cookie dotyczących obszarów:  id sesji, informacji o odwiedzinach sklepu. Dane gromadzone przy użyciu plików cookies mogą być zbierane wyłącznie w celu wykonywania określonych funkcji na rzecz użytkownika. Oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie umożliwia umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym. Ustawienia te mogą zostać zmienione w taki sposób, by blokować obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.

  Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzne są za pośrednictwem serwisy Dotpay.pl lub Przelewy24

   

  Polityka prywatności

  W związku z wejściem w życie i koniecznością stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (zwanego dalej „Rozporządzeniem”) GO-JA Bożena Jankowska, Powstańców Śląskich 122/43, Wrocław, NIP 8991990188 (dalej "My") będąca właścicielem domeny internetowej
  www.abcdladomu.com.pl (dalej "sklep internetowy") przedstawia poniższe informacje dotyczące zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.


  Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

  Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest GO-JA Bożena Jankowska, Powstańców Śląskich 122/43, Wrocław, NIP 8991990188, właściciel sklepu internetowego dostępnego pod adresem www.abcdladomu.com.pl

  Jak się z nami skontaktować, żeby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych?

  Napisz do nas na adres e-mail biuro@abcdladomu.com.pl lub na adres pocztowy: GO-JA, Okrzeszyn 49, 58-420 Lubawka

  Skąd mamy Twoje dane?

  Otrzymaliśmy je od Ciebie podczas zakładania konta lub składania zamówienia, a także później, w związku z transakcjami dokonywanymi na stronie sklepu internetowego

  Jakie dane posiadamy?

  Posiadamy Twoje imie i nazwisko, adres pocztowy, numer telefonu oraz adres e-mail

  Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych przez nas?

  Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do:

  umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu, w tym dokonywania transakcji w sklepie internetowym

  zakładania i zarządzania Twoim kontem lub kontami, oraz zapewnienia obsługi Twojego konta, transakcji i rozwiązywania problemów technicznych;

  realizacji umów zawartych w ramach umowy sprzedaży w sklepie internetowym

  obsługi reklamacji w sklepie internetowym, gdy złożysz taką reklamację;

  obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy);

  kontaktowania się z Tobą, w tym w celach związanych ze świadczeniem usług.

  Dodatkowo, przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych.

  Przetwarzamy też Twoje dane osobowe w celach wskazanych poniżej, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu sklepu którym jest:

  monitorowanie Twojej aktywności obejmującej np. wyszukiwanie słów kluczowych oraz zarządzanie Twoją aktywnością w sklepie internetowym

  dopasowanie reklam zgodnie z uprzednio przeglądanymi przez Ciebie treściami,

  kontaktowanie się z Tobą, w tym w celach związanych z dozwolonymi działaniami marketingowymi, poprzez dostępne kanały komunikacji, w szczególności i za Twoją zgodą - przez e-mail oraz telefon;

  zapewnienie obsługi usług płatniczych;

  zapewnienie bezpieczeństwa usług, które świadczymy Ci drogą elektroniczną oraz przeciwdziałanie oszustwom i nadużyciom

  obsługa Twoich próśb przekazywanych w szczególności działowi obsługi użytkownika oraz przez formularz kontaktowy w sytuacji, gdy nie są one związane wprost z wykonaniem umowy;

  organizacja programów lojalnościowych, konkursów oraz akcji promocyjnych, w których możesz wziąć udział;

  windykacja należności; prowadzenie postępowań sądowych, arbitrażowych i mediacyjnych;

  prowadzenie analiz statystycznych;

  przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych, oraz zapewnienie rozliczalności (wykazania spełnienia przez nas obowiązków wynikających z przepisów prawa).

  Jeśli się na to zgodzisz, przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu:

  zapisywania danych w plikach cookies, gromadzenia danych ze stron www i aplikacji mobilnych;

  organizacji konkursów oraz akcji promocyjnych, w których możesz wziąć udział;

  Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe dopóki nie wycofasz zgody.  Zobowiązujemy się jednocześnie do zachowania tajemnicy związanej z Twoimi danymi osobowymi oraz ich należytego zabezpieczenia.

  Czy musisz podać nam swoje dane osobowe?

  Nie, podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania tych danych będzie brak możliwości zawarcia umowy. 

  Jakie masz uprawnienia wobec nas w zakresie przetwarzanych danych?

  Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

  Z uprawnień tych możesz skorzystać, gdy:

  w odniesieniu do żądania sprostowania danych: zauważysz, że Twoje dane są nieprawidłowe lub niekompletne;

  w odniesieniu do żądania usunięcia danych: Twoje dane nie będą już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane przez nas; cofniesz swoją zgodę na przetwarzanie danych; zgłosisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych; Twoje dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem; dane powinny być usunięte w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub dane zostały zebrane w związku ze świadczeniem usług drogą elektroniczną oferowanych dziecku;

  w odniesieniu do żądania ograniczenia przetwarzania danych: zauważysz, że Twoje dane są nieprawidłowe – możesz żądać ograniczenia przetwarzania Twoich danych na okres pozwalający nam sprawdzić prawidłowość tych danych; Twoje dane będą przetwarzane niezgodnie z prawem, ale nie będziesz chciał/a, aby zostały usunięte; Twoje dane nie będą nam już potrzebne, ale mogą być potrzebne Tobie do obrony lub dochodzenia roszczeń; lub wniesiesz sprzeciw wobec przetwarzania danych – do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy po naszej stronie są nadrzędne wobec podstawy sprzeciwu;

  w odniesieniu do żądania przeniesienia danych: przetwarzanie Twoich danych odbywa się na podstawie Twojej zgody lub umowy zawartej z Tobą oraz, gdy przetwarzanie to odbywa się w sposób automatyczny.

  Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

  W jakich sytuacjach możesz się sprzeciwić wobec przetwarzania Twoich danych?

  Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, gdy:

  przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu lub dla celów statystycznych, a sprzeciw jest uzasadniony przez szczególną sytuację, w której się znalazłeś/aś,

  Twoje dane osobowe przetwarzane są na potrzeby marketingu bezpośredniego, w tym są profilowane dla tego celu.

  Pamiętaj, że z prawa sprzeciwu możesz skorzystać od 25 maja 2018 roku.

  Komu udostępniamy Twoje dane osobowe?

  Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług drogą elektroniczną, czyli takim, które zapewniają usługi płatnicze, kredytowe, a także firmom przewozowym (kurier, poczta). Możemy przekazać Twoje dane osobowe organom publicznym walczącym z oszustwami i nadużyciami.
  W związku z przetwarzaniem danych osobowych w celach określonych w ust. 3 i 4, Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione przez sklep internetowy innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych, którymi mogą być


  1. DHL Parcel Polska sp. z o.o
  2. Furgonetka sp. z o.o Sp. k.
  3. Dotpay sp. z o.o
  4. DialCom24 Sp. z o.o.
  5. PayPro SA
  6. Platforma Sp. z o.o.

  Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

  Przechowujemy Twoje dane osobowe przez czas obowiązywania umowy zawartej z Tobą, a także po jej zakończeniu w celach:

  dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy,

  wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych,

  zapobiegania nadużyciom i oszustwom,

  statystycznych i archiwizacyjnych,

  maksymalnie przez okres 10 lat od dnia zakończenia wykonania umowy.

  Przechowujemy Twoje dane osobowe dla celów marketingowych przez okres obowiązywania umowy lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, w zależności od tego, które z tych zdarzeń wystąpi wcześniej. W przypadku organizacji programów lojalnościowych, konkursów oraz akcji promocyjnych, w których możesz wziąć udział – będziemy przetwarzać Twoje dane przez czas ich trwania i okres rozliczenia wręczania nagród. W celu rozliczalności tj. udowodnienia przestrzegania przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych będziemy przechowywać dane przez okres, w którym jesteśmy zobowiązani jest do zachowania danych lub dokumentów je zawierających dla udokumentowania spełnienia wymagań prawnych i umożliwienia kontroli ich spełnienia przez organy publiczne.


  ...jest pusty

  widgetB
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.